Počet položek: 0 0,00 Kč

Věrnostní systém

BOMBA věrnostní systém – U NÁS MŮŽETE NAKUPOVAT I ZCELA ZDARMA

Do našeho věrnostního systému byl zapojen nový e-shop www.konopiplus.cz

Pokud jste již nakupovali na našem e-shopu www.bomba-cig.cz a chcete nakoupit na e-shopu www.konopiplus.cz použijte prosím stejné přihlašovací údaje. Jen tak se Vám budou načítat slevy pod jeden účet.

 

Po zaregistrování a přihlášení do administrace na našem e-shopu www.bomba-cig.cz , budete mít cenu některých položek levnější

 

 

1. úroveň – provize z vlastních nákupů

Pokud nakoupíte na některém námi provozovaných eshopů, automaticky bude na Váš uživatelský účet  připsána provize v % výši uvedené níže v tabulce z výše Vašeho nákupu (bez platby poštovného). Platí pouze pro registrované zákazníky. Nyní je tato provize nastavena u www.bomba-cig.cz ve výši 4% z velikosti Vaší objednávky za nakoupené zboží. POZOR, tuto provizi budete moci využít nejen při svém některém dalším nákupu na www.bomba-cig.cz, ale na všech našich eshopech zařazených do tohoto věrnostního systému. V brzké době bude spuštěn další eshop.

 Příklad: na eshopu bomba-cig.cz bude nastavena 4% výše provize na Váš další nákup za předpokladu, že nakoupíte minimálně za 300,- Kč bez poštovného. Vy nakoupíte tedy za 600,- Kč bez poštovného, tudíž po uplynutí zákonné lhůty na vrácení zboží (nyní nastaveno na 21 dnů) bude na Váš uživatelský účet připsána částka ve výši 24,- Kč, kterou budete moci celou či jen z části uplatnit při Vašem dalším nákupu, a to nejen na www.bomba-cig.cz, ale i do budoucna na všech našich shopech zařazených do tohoto věrnostního systému.

2. úroveň – za nové zákazníky

1. Pokud jste s našimi službami spokojeni, doporučte náš e-shop svým známým.

2. Pokud nový zákazník na našem eshopu při první objednávce do kolonky „kdo mě doporučil“ napíše Vaše jméno, příjmení a bydliště nebo email či telefon, tak nejen že bude moci on sám využívat provizi podle úrovně č.1, ale zároveň automaticky bude na Váš uživatelský účet  připsána provize v % výši uvedené níže v tabulce z výše jeho nákupu (bez platby poštovného), a to jako poděkování Vám za přivedení nového uživatele. Nutno, aby nový zákazník při první objednávce provedl též registraci. Provize z tohoto nově přivedeného uživatele Vám bude na Váš uživatelský účet připisována při jakékoli objednávce tohoto nového zákazníka, za předpokladu jeho minimální výše, která je uvedena níže v tabulce, a to až  do konce fungování tohoto věrnostního systému. Provizi z jeho nákupu budete dostávat nejen za nákup na www.bomba-cig.cz, ale ze všech jeho nákupů na eshopech zařazených do tohoto věrnostního systému.

Příklad: Eshop www.bomba-cig.cz doporučíte svému kamarádovi Pepovi. Pepa u nás provede první objednávku, při které uvede, že mu tento shop doporučil pan XY, tedy VY, zároveň potvrzením této objednávky bude automaticky zaregistrován. Následně pokud Pepa nakoupí na www. bomba-cig.cz zboží za 800,- Kč bez poštovného a např. do budoucna  nakoupí na jiném námi provozovaném eshopu za 1000,- Kč bez poštovného, bude na Váš zákaznický účet po uplynutí zákonné lhůty na vrácení zboží (nyní nastaveno na 21 dnů) připsána částka v celkové výši 72,- Kč (32,- Kč + 40,-Kč), kterou budete moci celou či jen z části uplatnit při Vašem dalším nákupu, a to nejen na www.bomba-cig.cz, ale i na všech našich shopech zařazených do tohoto věrnostního systému. Pokud byste v tomto modelovém případě sehnali 25 nových zákazníků, kteří budou uskutečňovat průměrné objednávky jako Vy, pak MÁTE VEŠKERÉ NÁKUPY U NÁS ZCELA ZDARMA. Samozřejmě berte na vědomé, že toto je modelový případ.

 

ESHOPY ZAŘAZENÉ DO TOHOTO VĚRNOSTNÍHO SYSTÉMU

Název eshopu

Výše Vaší provize z Vašeho nákupu

Výše Vaší provize z nákupu doporučeného zákazníka

Minimální výška objednávky

bomba-cig

4% 4%

300 Kč

 

konopiplus

2% 2%

300 Kč

  

Váš dotaz

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
     Více informací

© www.bomba-cig.cz